تسهیلات اعطایی گلخانه سازی شرکت گل افروز 

مدیر سایت
13 اسفند 1402
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه

تسهیلات شرکت گل افروز  جهت گلخانه سازی

شرکت پالیز کامیاب گل افروز در راستای تحقق بخشیدن به اهداف بلند پروازانه صنعت کشاورزی کشور و گسترش این صنعت سبز در ایران پهناور که جز با گلخانه های دارای کیفیت و بنیادی استوار حاصل نمیشود، اقدام به ارایه‌ی تسهیلات ویژه‌ برای گلخانه ‌داران متعهد و سخت ‌کوش نموده است.

پروژه‌هایی با مساحت حداقل ۵۰۰۰ مترمربع که موفق به دریافت مجوز ساخت گلخانه از سوی سازمان جهاد کشاورزی و مورد تایید سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شده باشند، می توانند از تسهیلات لازم به صورت خرید اقساطی  برای سازه نو استفاده نمایند.

خریداران در صورتی که واجد شرایط زیر باشند می توانند با پرداخت ۵۰ درصد مبلغ قرارداد به صورت نقد در زمان تنظیم قرارداد و ۵۰ درصد به صورت اقساط، نسبت به خرید سازه نو اقدام نمایند . جهت تسهیل بیشتر شرایط، شروع اقساط پس از ساخت گلخانه و به ثمر رسیدن محصولات آغاز می شود .

حتی خریداران محترم میتوانند با فروش بخشی از محصولات خود به شرکت، نسبت به بازپرداخت اقساط اقدام نمایند.

تسهیلات اعطایی معادل ۵۰ درصد ارزش قرارداد بوده و فاقد سقف ریالی می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت عقد قرارداد و خرید اقساطی:

۱- وثیقه: برای تضمین تعهدات مالی، وثیقه‌ای معادل ۶ دانگ ملک غیر منقول با کاربری مسکونی مورد نیاز می باشد. ارزش مورد وثیقه که توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی می گردد می بایست که معادل مبلغ تسهیلات دریافتی بعلاوه بیست درصد آن باشد.

با توجه به اینکه وثیقه جهت تضمین تعهدات خریدار بوده و تا انتهای بازپرداخت اقساط سند رسمی در رهن قرار میگیرد، می بایست فاقد هرگونه مانع شرعی و قانونی جهت ترهین باشد.

 

۲- یک فقره چک صیادی معتبر جهت تضمین به اندازه مبلغ تسهیلات بعلاوه بیست درصد ، که تاریخ برداشت اولین محصولات گلخانه باشد ، حین عقد قرارداد از خریدار دریافت می گردد.

شرکت گل افروز تاکید دارد این تسهیلات جهت خرید سازه نو برای گلخانه های دارای مجوز با مساحت حداقل ۵۰۰۰ متر مربع در نظر گرفته شده است.

 

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر  و به امید آغاز همکاری‌های مؤثر، با مشاوران کارآزموده‌ی ما در شرکت پالیز کامیاب گل افروز تماس حاصل نمایید.

 

ما ارج نهادن به سرمایه‌گذاری و تعهد شما نسبت به کیفیت و بهره ‌وری را سرلوحه ‌ خود قرار داده‌ایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

محاسبه دقیق سیستم گرمایش گلخانه

سؤالات زیادی مطرح شده است در ارتباط با اینکه یک گلخانه با متراژ x چقدر گرما احتیاج ...
مدیر سایت
26 دی 1402
وام گلخانه

وام گلخانه

انواع وام  ساخت گلخانه وام گلخانه جهاد کشاورزی یکی از مهم‌ترین منابع تأمین مالی برای احداث و ساخت گلخانه، ...
مدیر سایت
07 اسفند 1402
وام گلخانه

درامد گلخانه

صنعت گلخانه‌داری در ایران، جای زیادی برای پیشرفت دارد و بسیاری از شهرها و استان‌های کشورمان، مستعد ...
مدیر سایت
26 دی 1402